| Product code | AD115P |
| EAN code | 5903317226352 |
| Producent | Greencell |
| Moc | 150W |
| Napięcie | 19.5V |
| Natężenie | 7.7A |
| Średnice wtyku | prostokątny (Lenovo Slim Tip) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 168x83x41mm |
| Waga | 700g |
| W zestawie | przewód sieciowy 1.2m, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna |
| Seria | PRO |
| Zabezpieczenia | termiczne, przeciwprzepięciowe, przeciwzwarciowe |
| Całkowita długość przewodów | ponad 2m |
| Gwarancja | 36 Miesięcy |
| Stan | Nowy |
Dziękujemy za dodanie opinii, wkrótce będzie dostępna na karcie produktu.
Opinia potwierdzona zakupem
2021-05-15
Sprawuje się OK. Godne polecenia
Wybrane przez tysiące klientów z ponad 37 krajów