| Product code | AD132P |
| EAN code | 5904326370708 |
| Producent | Greencell |
| Moc | 65W |
| Napięcie | 20V |
| Natężenie | 3.25A |
| Średnice wtyku | prostokątny (Lenovo Yoga 3) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 107x45x31mm |
| Waga | 208g |
| W zestawie | przewód sieciowy 1.2m, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna |
| Seria | PRO |
| Zabezpieczenia | termiczne, przeciwprzepięciowe, przeciwzwarciowe |
| Całkowita długość przewodów | ponad 2m |
| Gwarancja | 36 Miesięcy |
| Stan | Nowy |
Dziękujemy za dodanie opinii, wkrótce będzie dostępna na karcie produktu.
Opinia potwierdzona zakupem
2024-10-25
👎
Everything is in perfect order.
Thank you
Opinia potwierdzona zakupem
2024-10-07
Sincerely
Opinia potwierdzona zakupem
2025-02-05
Problem-free 👌 delivery and functionality
Opinia potwierdzona zakupem
2024-06-10
Wybrane przez tysiące klientów z ponad 37 krajów