
48V | 17.4Ah | 835Wh
Nigdy nie pozwól się zatrzymać i wybierz źródło energii, które zapewni Ci maksymalne osiągi i niezawodność na każdej trasie.

Ogniwa Li-Ion Green Cell o zwiększonej gęstości
Maksymalne osiągi dostępne w każdym momencie
Inteligentne zarządzanie pracą baterii dzięki systemowi BMS
Kompletny zestaw ułatwiający montaż oraz podłączenie

Ogniwa Li-Ion marki Green Cell które są sercem baterii charakteryzują się wysoką pojemnością oraz trwałością. Dzięki temu zyskasz większy zasięg na jednym ładowaniu, dłuższą żywotność baterii i wydajne źródło energii, które zapewni odpowiednią moc chwilową oraz ciągłą dla Twojego silnika elektrycznego.
Wykorzystaj 100% potencjału swojego E-Bike.
Zapewnia zasięg do 170 km przy spokojnej jeździe
Zapewnia zasięg do 80 km przy maksymalnej wydajności
*Uśredniony zasięg dla standardowego silnika 250W (przy mieszanej jeździe).

W trwałej, szczelnej obudowie zamknęliśmy nie tylko wysokiej jakości ogniwa, ale również inteligentny system zarządzania baterią (BMS), który nieustannie monitoruje parametry pracy akumulatora.
Zapewnia to niezawodność podczas jazdy oraz bezpieczeństwo w trakcie ładowania dzięki ochronie przed m.in. głębokim rozładowaniem, przeładowaniem oraz przegrzaniem.

Chcemy by dobór odpowiedniej baterii oraz jej montaż był jak najprostszy. W tym celu zastosowaliśmy elektronikę, która jest zgodna z większością rowerów elektrycznych na rynku oraz dołączamy w zestawie wszystko co niezbędne do szybkiego montażu.
By mieć pewność, że ta bateria jest stworzona dla Ciebie - porównaj poniższe parametry ze starą baterią oraz specyfikacją roweru.




48V | 17.4Ah | 835Wh
Nigdy nie pozwól się zatrzymać i wybierz źródło energii, które zapewni Ci maksymalne osiągi i niezawodność na każdej trasie.

Ogniwa Li-Ion Green Cell o zwiększonej gęstości
Maksymalne osiągi dostępne w każdym momencie
Inteligentne zarządzanie pracą baterii dzięki systemowi BMS
Kompletny zestaw ułatwiający montaż oraz podłączenie

Ogniwa Li-Ion marki Green Cell, które są sercem baterii charakteryzują się wysoką pojemnością oraz trwałością. Dzięki temu zyskasz większy zasięg na jednym ładowaniu, dłuższą żywotność baterii i wydajne źródło energii, które zapewni odpowiednią moc chwilową oraz ciągłą dla Twojego silnika elektrycznego.
Wykorzystaj 100% potencjału swojego E-Bike.
Zapewnia zasięg do 170 km przy spokojnej jeździe
Zapewnia zasięg do 80 km przy maksymalnej wydajności
*Uśredniony zasięg dla standardowego silnika 250W (przy mieszanej jeździe).

W trwałej, szczelnej obudowie zamknęliśmy nie tylko wysokiej jakości ogniwa, ale również inteligentny system zarządzania baterią (BMS), który nieustannie monitoruje parametry pracy akumulatora.
Zapewnia to niezawodność podczas jazdy oraz bezpieczeństwo w trakcie ładowania dzięki ochronie przed m.in. głębokim rozładowaniem, przeładowaniem oraz przegrzaniem.

Chcemy by dobór odpowiedniej baterii oraz jej montaż był jak najprostszy. W tym celu zastosowaliśmy elektronikę, która jest zgodna z większością rowerów elektrycznych na rynku oraz dołączamy w zestawie wszystko co niezbędne do szybkiego montażu.
By mieć pewność, że ta bateria jest stworzona dla Ciebie - porównaj poniższe parametry ze starą baterią oraz specyfikacją roweru.



| Product code | EBIKE06STD |
| EAN code | 5903317228677 |
| Producent | Greencell |
| Pojemność | 17.4Ah |
| Napięcie | 48V |
| Rodzaj ogniw | Li-Ion |
| Producent ogniw | Greencell |
| Wejście | XLR 3 Pin |
| Wymiary | 360x90x135mm |
| Waga | 5.2kg |
| W zestawie | bateria, ładowarka, 2 x kluczyk, szyna montażowa, instrukcja |
| Typ obudowy | Silverfish |
| Do silników o mocy | do 250W |
| Energia (Wh) | 835Wh |
| Gwarancja | 12 Miesięcy |
| Stan | Nowy |
Dziękujemy za dodanie opinii, wkrótce będzie dostępna na karcie produktu.
Wybrane przez tysiące klientów z ponad 37 krajów