| Product code | AD56P |
| EAN code | 5903317226291 |
| Producent | Greencell |
| Moc | 150W |
| Napięcie | 19.5V |
| Natężenie | 7.7A |
| Średnice wtyku | okrągły (5.5-2.5mm) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 170x85x42mm |
| Waga | 700g |
| W zestawie | przewód sieciowy 1.2m, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna |
| Seria | PRO |
| Zabezpieczenia | termiczne, przeciwprzepięciowe, przeciwzwarciowe |
| Całkowita długość przewodów | ponad 2m |
| Gwarancja | 36 Miesięcy |
| Stan | Nowy |
Dziękujemy za dodanie opinii, wkrótce będzie dostępna na karcie produktu.
Opinia potwierdzona zakupem
2021-08-09
Zasilacz spełnia swoją rolę.
Mam nadzieję że tym razem będzie działał dłużej. Poprzedni tej samej firmy działał mi tylko rok.
Opinia potwierdzona zakupem
2021-10-13
Działa jak trzeba. Zawsze to zamiennik, nie tak mały jak oryginał i cięższy
Opinia potwierdzona zakupem
2022-08-28
Opinia potwierdzona zakupem
2023-03-15
Opinia potwierdzona zakupem
2023-10-26
Opinia potwierdzona zakupem
2024-03-21
Opinia potwierdzona zakupem
2021-08-15
10/10
Opinia potwierdzona zakupem
2019-09-23
Bardzo duży i ciężki zasilacz. Działa ale jednak do noszenia za duży.
Opinia potwierdzona zakupem
2021-05-17
Działa bez zarzutu
Opinia potwierdzona zakupem
2025-02-24
Large, heavy, that's how it should be and it works, that is the most important.
Opinia potwierdzona zakupem
2024-06-20
Very good quality product. It is no different from the original Asus.
Opinia potwierdzona zakupem
2020-05-23
Na razie bateria bez zarzutu.
Opinia potwierdzona zakupem
2022-12-07
Okay as always
Opinia potwierdzona zakupem
2020-02-13
Produkt dziala bez problemu, dostawa bardzo szybka za extra kase. Natomiast wielkosc i waga niczym atomowa walizka! W zupelnosci nie nadaje sie do noszenia.
Opinia potwierdzona zakupem
2019-10-08
Produkt po wymianie (pierwszy dostarczony nie działał, ale kurier już na drugi dzień przywiózł nowy sprzęt) działa bez zarzutu, jedynym minusem jest wielkość „skrzynki”, ale da się to przeżyć.
Opinia potwierdzona zakupem
2024-09-03
The power supply works as it should, no more and no less.
Opinia potwierdzona zakupem
2023-01-15
The product meets expectations
Opinia potwierdzona zakupem
2025-02-17
Very fast, professional, great.
Opinia potwierdzona zakupem
2022-07-31
Wybrane przez tysiące klientów z ponad 37 krajów