| Product code | AD134PV2 |
| EAN code | 5904326375499 |
| Producent | Greencell |
| Moc | 65W |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 117x54x34mm |
| Waga | 428g |
| W zestawie | zasilacz, instrukcja obsługi |
| Zabezpieczenia | termiczne, przeciwprzepięciowe, przeciwzwarciowe |
| Całkowita długość przewodów | 1,7m |
| Rodzaj wtyku | USB-C |
| Gwarancja | 36 Miesięcy |
| Stan | Nowy |
Dziękujemy za dodanie opinii, wkrótce będzie dostępna na karcie produktu.
Opinia potwierdzona zakupem
2024-12-03
Works great, fast loading, handy, mobile
Opinia potwierdzona zakupem
2025-01-25
Wybrane przez tysiące klientów z ponad 37 krajów