| Product code | AD144P |
| EAN code | 5904326375383 |
| Producent | Greencell |
| Moc | 180W |
| Napięcie | 19.5V |
| Natężenie | 9.23A |
| Kolor | Czarny |
| W zestawie | przewód sieciowy 1.2m, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna |
| Seria | PRO |
| Zabezpieczenia | termiczne, przeciwprzepięciowe, przeciwzwarciowe |
| Całkowita długość przewodów | ponad 2m |
| Gwarancja | 36 Miesięcy |
| Stan | Nowy |
Dziękujemy za dodanie opinii, wkrótce będzie dostępna na karcie produktu.
Opinia potwierdzona zakupem
2025-04-15
Hello, well-secured package and fast shipping 👍️
Wybrane przez tysiące klientów z ponad 37 krajów